Stargate Project – erivõimetega inimesed töötavad luures

1995.aastal avalikustas USA valitsus Stargate Project`i materjalid.

See oli 1970-ndatel loodud salajane sõjaväeüksus, mis kasutas ekstrasensoorsete ehk erivõimetega inimesi spioonidena.

 

–          Näiteks 1970-ndatel kasutas president Carteri administratsioon selliseid inimesi Vene luurelennuki leidmiseks Aafrikas.

 

–          FBI heaks töötasid inimesed, kes aitasid terrorivastastel üksustel leida Osama bin Ladenit ning võimalikke asukohti, kus võiks toimuda järgmised terrorirünnakud jne jne     

 

Kas see on tõsi ja kas see aitab eesmärgi, tahtmise või soovi kiiremini teoks teha?

Et seda mõista vaatame veidi ajalugu ja käime läbi erinevaid artikleid ning raamatuid, kus teadlased kirjeldavad inimaju tegevust.  

 

1935.aastal avaldas Duke`i Ülikooli parapsühholoog J.B.Rhine uurimuse (Extra-Sensory Perception), kus ta väidab, et ajul on võime ekstrasensoorseks tajuks.

J.G.Kruth parapsühholoog, Rhine Uuringute Keskusest – ütleb, et parapsühholoogial on 5 selget uurimisvaldkonda:

– telepaatia, kus suhtlemine sõnadeta

– selgeltnägemine, kus infot esemete ja sündmuste kohta saadakse kaugelt. Näiteks ese võib olla teises toas laua sahtlist või isegi teisel poolt maakera.

– tulevikunägmine, kus infot saadakse läbi aja, tavaliselt tulevikust, vahel ka minevikust

– psühhokinees ehk interaktsioon ainega

– ekstrasensoorne taju ehk kuues meel

 

Ma võin ausalt öelda, et neuroteaduse seisukohast on ekstrasensoorsus vägagi küsitav, kuid ometi on uuringuid, mis näitavad, et need fenomenid on reaalsed ja neid tuleb võtta tõsiselt. Teadlased, kes on uurinud inimeste erilisi võimeid, kinnitavad, et ekstrasensoorne taju on tõend võimekusest saada infot ekstrasensoorsel viisil. Tegu on tunnetusprotsessiga, millele aju ligi pääseb.

Aga kuidas toimub siis see infovahetus?

Valdav enamik inimesi pole õppinud rakendama seda osa ajust. Need erivõimed ootavad arendamist. Kui see on nii, siis kas kõikidel võivad olla ekstrasensoorsed võimed??

JAH, Kõigil on seda veidi – igaühel on mingi anne (sport, muusika jne), seda saab läbi pideva harjutamise parandada. Kõik võivad oma ekstrasensoorseid võimeid arendad, see on DNA-s kirjas, see on inimese olemuses kirjas, et saada ühendust teiste reaalsustega väljaspool tavapäraseid inimmeeli.

Kuidas seda teha?

Ajutegevust tuleb aeglustada ja viia see teeta tasandile.

Nüüd veidi teadlaslikumat juttu, kuid see aitab Sul mõista, MIKS erivõimetega inimesi luures kasutati ning kuidas seda oma igapäevases elus kasutada.

Inimese keha kiirgab valgust keskmiselt 14-20 footonit ruutsentimeetrile sekundis. Vene fotograafil Semyon Kirlian`il õnnestus seda ka pildistada juba 1939.aastal. Valgus kannab infot. Mõtleme kiudoptikale ja sellele kuidas töötab internet. See kõik toimib tänu  eri sagedusega ja mustriga valgusele.  Ja seda valgust saab mõõta, seega ka inimkeha valgus sisaldab infot, mis levib ekstrasensoorikas.

 

C.Cory selgitab, et meditatiivses seisundis võib tõsta footonite arvu tuhandeni, isegi saja tuhandeni footonini jne sekundis. See ütleb, et kui oleme teadvuse kõrgemal tasandil kiirgab meie keha palju valgust. Tema sõnul prohveti ja tavainimese vahe pole erinevas DNA-s vaid nägijad arendavad oma ekstrasensoorset taju. Erinevalt loomadest on inimajus suur neokorteks mis vastutab keele, loogilise mõtlemise ja teadvuse eest. Paljude meelest asuvad siin  ka erivõimed.

Ajutegevuse aeglustamine, et saada ühendust tunnetusliku poolega enda sees on ülimalt oluline. Tuleb õppida eristama nn ekstrasensoorse, kuuenda meele või alateadvuse tunnete kaudu saadavat infot ning tavapärase ajutegevuse kaugu genereeritud mõtete vahel.

Nii saadakse infot, mis on väljapool igapäevakujutusi. Normaal olekus on aju nn beetalainel. Prohvetid ja nägijad liiguvad reaalsuse teetatasandile, kus nad on ülimalt lõdvestunud, mis võimaldab saada nägemusi mis on väljapool tavataju piire. Seda kasutatigi Stargate Project`is.

Selle projekti käigus töötati välja kindlal protseduuri reeglid, kuidas seda luuretegevuses kasutada. Kõige olulisem punkt oli see, et need, kes oma erivõimeid kasutasid ei teadnud, mida nad peavad vaatlema ehk tunnetama. Neile anti suvaline numbrikominatsioon, mille taga oli sündmus, mida pidid uurima ja kirjeldama. Võimas!

Teetatasandile langemine ei ole keeruline ning selle kaudu tulev info ongi see, mida on vaja, et oma eesmärgid, unistused ja tahtmised teoks teha, sest tegutsemine õiges suunas on oluline.

Kui USA kasutas seda tehnikat luures, siis kas Sina ei taha kasutada seda sama tehnikat oma tahtmiste, eesmärkide ja soovide saavutamiseks?

Mina kasutan, võin ka Sind õpetada seda kasutama.

 

Infoks:

Stargate Project

J.B.Rhine Extra-Sensory Perception 1934

Sixth sense can be explained by science, january 16 2014

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga